HISTORIA

OPTYK STRÓZIK jest rodzinną firmą z tradycjami, która powstała w 1987 roku. Nasza główna siedziba od samego początku, niezmiennie mieści się w Tarnowskich Górach przy ulicy Sobieskiego. Zaczynaliśmy od małego, ciasnego, ale własnego zakładu. Lata mijały a My wciąż się rozwijaliśmy. Już na samym początku przyświecała Nam idea aby kompleksowo zająć się Państwa wzrokiem, stąd pomysł aby OPTYK STRÓZIK był fuzją optyki i okulistyki. Niezmiennie od wielu lat kierujemy się tymi samymi wartościami, a do każdego klienta podchodzimy zawsze w sposób indywidualny i dostosowany do jego potrzeb.

JAKOŚĆ I GWARANCJA

Najwyższa jakość jaką oferujemy naszym Klientom to efekt nieustannego rozwoju, na którym jesteśmy skupieni. Pracujemy zgodnie z wyznaczonymi standardami jakości, na najlepszych materiałach i rozwiązaniach, które dostarczają nam najlepsi światowi producenci. Każdy Klient, który zamówił okulary w naszym zakładzie może liczyć zawsze na obsługę  gwarancyjną i pogwarancyjną w najszybszym czasie. Jesteśmy świadomi tego jak Ważne są dla Was Wasze okulary!

LUDZIE

Naszym potencjałem są nasi pracownicy. Nasz personel to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży optycznej, które towarzyszą nam prawie od początku naszej działalności. To właśnie oni budują ciepłą i przyjazną atmosferę w naszych salonach, nigdy nie zapominając o fachowości i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Jesteśmy skupieni na ich rozwoju inwestując w najnowsze technologie, produkty i szkolenia, które stanowią niezbędny element świadczenia usług na najwyższym poziomie.